آموزش انتقال کانال بدون نیاز به سیم‌کارت

telegram messenger hero آموزش انتقال کانال بدون نیاز به سیم‌کارت

برای انتقال کانال یا تغییر سازنده کانال تلگرامی که قصد واگذاری آن را دارید روشی متداول وجود دارد که البته نیاز به یک سیم‌کارت تازه و متاسفانه امکان انتقال تمام مخاطبین به گوشی فرد مورد نظر وجود دارد ، ما در این مطلب قصد دور زدن این روش را داریم.

خواندن ادامه مطالب

دسترسی نهادهای بالادستی به پیام‌رسان گپ تایید شد

گپ GAP دسترسی نهادهای بالادستی به پیام‌رسان گپ تایید شد

باور کنید که این یک امر عادی و پیش پا افتاده است که دولت ها باید برای امنیت مردم دسترسی کاملی به مسنجرها داشته باشند وگرنه بسیاری از حوادث تروریستی و ناگوار از طریق همین ابزار دم‌دستی رُخ میدهد.شما که قصد خرابکاری ندارید پس نگران موضوعات شخصی‌تان هم نباشید که قانون پشت شماست.

خواندن ادامه مطالب

دستاورد فیلتر تاینی موویز TinyMoviez چیست؟

فیلتر سایت تاینی tiny دستاورد فیلتر تاینی موویز TinyMoviez چیست؟

فیلترینگ همیشه در ایران پای ثابت حواشی و تغییر رویکرد وب ایران در سالهای اخیر بوده است ، بسیاری از سایت های معروف ایران به دلیل ماهیت‌های متفاوتی که داشته اند گاهاً با دستور مقامات قضایی بسته یا کلا تعطیل شده اند.

خواندن ادامه مطالب

۴ بن تخفیف خرید از دیجی کالا Digikala

بن تخفیف دیجی کالا digikala 4 بن تخفیف خرید از دیجی کالا Digikala

نیازی به معرفی دیجی‌کالا نیست ؛ اگر قصد خرید از این سایت معروف رو دارید در ادامه این مطلب براتون سورپرایزهای خوبی داریم که خریدتون رو اسون تر میکنه. هدیه های سایت مارو فراموش نکنید و لطفا پیگیر ما باشید.

خواندن ادامه مطالب

بن تخفیف اسنپ فود Snappfood

Snappfood اسنپ فود بن تخفیف اسنپ فود Snappfood

اولین سامانه سفارش اینترنتی غذا در ایران با بیش از 1300 رستوران امروزه به قدری در ایران پیشرفت کرده که در شهرهای بزرگ کشور همانند تهران بسیاری از مردم غذاهایشان را در این اپلیکیشن محبوب و فوق جذاب سفارش میدهند!

خواندن ادامه مطالب

شناسایی مدیر کانال تلگرام

مدیر کانال تلگرام شناسایی مدیر کانال تلگرام

شناسایی ادمین تلگرام یا مدیر کانال تلگرامی کار ساده‌ای نیست و انتظار نداشته باشید که بتوانید به همین راحتی‌ها به آن دست پیدا کنید ؛ هرچند راه هایی برای کشف سازنده یا کریتور کانال تلگرام وجود دارد.

خواندن ادامه مطالب

اموزش ارسال لایو لوکیشن تلگرام ۴.۴

telegram live location اموزش ارسال لایو لوکیشن تلگرام 4.4

نسخه جدید اپلیکیشن اجتماعی تلگرام Telegram ورژن 4.4 اپدیتی را ارائه کرده است که در آن میتوانید موقعیت مکانی خود را به مدت زمان معینی برای دیگران به نمایش بگذارید تا از مسیرهایی که رفت و امد میکنید مطلع شوند.

خواندن ادامه مطالب