ساخت و ذخیره ویدیو مسیج در تلگرام

im7tz2212ohmcqi0mv5 ساخت و ذخیره ویدیو مسیج در تلگرام

ویدئومسیج یا به انگلیسی Video Message امکانی است که تلگرام چندی پیش در قالبت یک اپدیت تازه برای اپلیکیشن خود ارائه کرد که شما با ان میتوانید پیام های تصویری در کمتر از 1 دقیقه ضبط و منتشر کنید.

حال برخی میخواهند این پیام هارا ذخیره یا یک چنین پیامی را بر اساس ویدئویی که از قبل داشته اند ذخیره کنند ؛ با ما همراه باشید تا اموزش هردوی انها را به شما یاد دهیم.

ساخت ویدئومسیج تلگرام

در واقع برای ارسال این نوع فایل‌ها می‌بایست از دوربین گوشی خود استفاده کرده و به‌طور همزمان آن‌ها را ایجاد و ارسال نمایید ولی شاید گاهی اوقات بخواهید فایل‌های ویدیویی معمولی را به‌صورت کم‌حجم شده و با همان استایل دایره‌ای مانند ویدیو مسیج، برای افراد ارسال نمایید.

پیش از هرچیز باید نسبت تصویری ویدیوی خود را به‌صورت 1:1 درآوردید. برای این کار می‌توانید از برنامه‌های مشابه تبدیل‌کننده (برای دریافت اینجا کلیک کنید) نسبت تصویر ویدیو استفاده کنید.

ربات TelescopyBot@ را باز کرده و بر روی Start کلیک کنید.

01 5 ساخت و ذخیره ویدیو مسیج در تلگرام

فایل ویدیوی 1:1 خود را برای ربات ارسال و یا فوروارد کنید.

02 6 ساخت و ذخیره ویدیو مسیج در تلگرام

منتظر بمانید تا ویدیو مسیج برای‌تان ارسال گردد.

04 4 ساخت و ذخیره ویدیو مسیج در تلگرام


دانلود ویدیو مسیج تلگرام

برای دسترسی به فایل‌های ویدیو مسیج تلگرام ارسالی توسط خودتان و یا دیگران می‌توانید به دو روش اقدام کنید، که در ادامه آن‌ها را توضیح داده‌ایم.

از طریق فایل منیجر

اولین و راحت‌ترین راه برای دسترسی به فایل‌ ویدیو مسیج تلگرام از طریق دسترسی به فایل‌های دیتای برنامه است. برای این کار نیاز به یک فایل منیجر و دسترسی به پوشه تلگرام در حافظه داخلی خود دارید. پس از وارد شدن به پوشه تلگرام، فولدر Documents را باز کنید. در این پوشه انواع مختلفی از فایل‌ها یافت می‌شود که یکی از آن‌ها فایل‌های ویدیو مسیج است. در واقع تمامی ویدیو مسیج‌های ارسالی و دریافت شده در تلگرام، داخل این پوشه ذخیره شده‌اند و از همین طریق قابل استفاده هستند. دقت کنید فرمت فایل ویدیو مسیج‌ها، به‌صورت MP4 است.

از طریق ربات Savevmbot@

استفاده از Save VideoMessages هم یکی دیگر از روش‌هایی است که توسط آن می‌توانید به فایل ویدیو مسیج تلگرام دسترسی پیدا کنید. طرز کار این ربات به این صورت بوده که شما باید ویدیو مسیج مورد نظر را برایش فوروارد کنید و یا آن را همان موقع ضبط کنید و بعد فایل ویدیویی MP4 خود را تحویل بگیرید. متاسفانه اخیرا این ربات گاهی با دانلود ویدیو مسیج‌های فوروارد شده مشکل پیدا می‌کند و نمی‌تواند فایل‌ آن‌ها را برای‌تان ارسال کند؛ اما استفاده از آن برای زمانی که هم‌زمان ویدیو مسیج را ضبط می‌کنید، بسیار آسان و کاربردی است.


How to do Video Chat on Telegram

منبع : ای تی رسان

در همین رابطه...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *