دانلود اینستاگرام فارسی ۲۰۱۷

instagram %D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%B3%D8%AA%D8%A7%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%85 دانلود اینستاگرام فارسی 2017

اینستاگرام Instagram که بتازگی زبان فارسی را به اپلیکیشن رسمی خود اضافه کرده است از جمله نرم افزارهای پرطرفدار در دنیا و ایران است که توسط مارک زاکربرگ اداره می‌شود!

اپلیکیشن اینستاگرام در سالهای ابتدایی ایجادش به حدی قوی کار کرد که توسط کمپانی بزرگ فیس بوک خریداری شد و سرعت پیشرفتش دنیا را به سرعت درنوردید ؛ سالیان بعد استوری به آن اضافه شد و قدرت ان چند برابر شد!

دانلود اینستاگرام برای اندروید

instagram 1 دانلود اینستاگرام فارسی 2017

instagram 2 دانلود اینستاگرام فارسی 2017

دانلود اینستاگرام برای کامپیوتر


تاریخچه اینستاگرام

اینستاگرام زمانی که کوین سیستروم و مایک کرایگر روی پروژه چندمنظوره اچ‌تی‌ام‌ال۵ که Burbn نام داشت و در واقع مربوط به عکاسی با موبایل بود، در سان فرانسیسکو توسعه یافت. مایک کرایگر معتقد بود که پروژه Burbn شبیه به برنامه فوراسکوئر است با این تفاوت که قابلیت‌های بیشتری می‌تواند داشته باشد. سپس تمرکز پروژه Burbn برای اشتراک گذاری تصاویر ادامه یافت. واژه اینستاگرام ترکیبی از دو واژه Instant Camera و Telegram به معنی پیام رسانی فوری از طریق عکس و دوربین است.

نسخه های متفاوت اینستاگرام

نسخه نخستین اینستاگرام در اکتبر ۲۰۱۰ راه‌اندازی شد. این سرویس به سرعت محبوبیت کسب کرد و به بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر تا آوریل ۲۰۱۲ و ۳۰۰ میلیون کاربر تا دسامبر ۲۰۱۴ رسید. اینستاگرام از طریق اپ استور اپل، گوگل پلی و فروشگاه ویندوز فون قابل دسترسی است.همچنین نرم‌افزار کاربردی شخص ثالث اینستاگرام برای بلک‌بری ۱۰ و گوشی‌های سیمبیان نوکیا در دسترس است.


Instagram announces right-to-left languages support (Farsi-Persian)

در همین رابطه...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *