ربات تلگرام صیغه یاب هم آمد

sighe ربات تلگرام صیغه یاب هم آمد

ربات تلگرام یک ابزار فوق حرفه ای برای ارتباط دوطرفه بین مخاطبین و مدیران تلگرامی است که میتواند انواع خدمات را در آن در کمترین ثانیه‌ای به مشتری ها ارائه داد؛ اما اینکه خدمات چه باشد محل اصلی بحث ماست!

سالهاست که کشور دچار برخی مشکلات در حوزه جنسی و … است ، در این میان هستند افرادی که در اوج وقاحت اقدام به هرکاری برای جذب مخاطب در این وادی میکنند.


ربات صیغه یاب مدت هاست که توسط برخی ادمین ها برای جذب یوزر به کانال ها استفاده میشود . گاها مشاهده شده که برخی از این ربات ها واقعی و برخی برای تبلیغات و برخی برای اذیت و ازار دیگران است.


در کمال ناباوری شخص سازنده این ربات تلگرام آدرس و شماره تماس خانم هایی در پوشش صیغه یک ساعته! را برای انجام امور جنسی در ازای دریافت مبلغی می دهد.

نکته تامل برانگیز اینجاست که این فرد در طی چند ماه فعالیت بدون هیچ ترس و واهمه‌ای اسم و شماره حساب مشخص به مشتریان خود می‌دهد! به طور قطع ساماندهی این حوزه نیازمند اقدامات ریشه‌ای و اتخاذ سیاست‌های مؤثرتر و فوری است.

صیغه و دوستیابی تلگرام 1 185x300 ربات تلگرام صیغه یاب هم آمد صیغه و دوستیابی تلگرام 2 178x300 ربات تلگرام صیغه یاب هم آمد صیغه و دوستیابی تلگرام 3 175x300 ربات تلگرام صیغه یاب هم آمد

در همین رابطه...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *