شناسایی مدیر کانال تلگرام

مدیر کانال تلگرام شناسایی مدیر کانال تلگرام

شناسایی ادمین تلگرام یا مدیر کانال تلگرامی کار ساده‌ای نیست و انتظار نداشته باشید که بتوانید به همین راحتی‌ها به آن دست پیدا کنید ؛ هرچند راه هایی برای کشف سازنده یا کریتور کانال تلگرام وجود دارد.

تلگرام به سبب حفظ حریم خصوصی که برای کریتور یا ایجادکننده کانال تلگرام قائل است محفلی گرم برای بسیاری از کانال های ضدنظام و مستهجن و به طور کلی خلافکار شده است. گاه این ماجرا به حدی می رسد که باعث رسوایی های اخلاقی و ناهنجاری های شدید در جامعه میشود.

اما در پاره ای دیگر از موارد برخی بدنبال یافتن سازنده یا ادمین کانال تلگرامی هستند که بتوانند به هر علتی با ان ارتباط بگیرند که ما در اینجا به چند مورد روش متداول اشاره خواهیم کرد :

  1. کانال های معمولی قالباً در قسمت بیوگرافی خود ای دی یا یک راه تماس با مدیر کانال را قرار میدهد.
  2. همچنین شکایت به پلیس فتا درخصوص برخورد با ادمین های تلگرامی یکی از رایج ترین اعمال ممکن است.
  3. شما همچنین میتوانید در پست های قبلی کانال را بگردید شاید ای دی مدیر کانال در مطلبی درج شده باشد!
  4. اگر قصد شناسایی ادمین متخلف را دارید میتوانید به بهانه تبلیغ در کانالش شماره حسابش را بگیرید و سپس از وی در دادگاه شکایت کنید.

در پایان باید گفت که تلگرام Telegram حساسیت شدیدی روی محفوظ ماندن مشخصات ادمین کانال ها دارد و طبق گفته های خودش هیچگونه دسترسی به دولت ها برای شناسایی مستقیم ادمین ها نمیدهد ، با اینحال شما با کمی ذکاوت و خلاقیت میتوانید بدنبال مشخصات ادمین کانال مورد نظرتان بگردید.

نکته : می‌دانیم که راه حل قطعی در این مطلب درج نشده اما این تمام آن چیزی است که ما تاکنون به آن دست یافته ایم ؛ اگر مورد یا روش بهتری سراغ دارید حتما در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید

در همین رابطه...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *