بازنشدن عکس و فیلم تلگرام

بازنشدن عکس تلگرام بازنشدن عکس و فیلم تلگرام

سنگین شدن تلگرام به واسطه دانلود تصاویر و ویدئوهای و کش های سنگین و حذف شده از اصلی ترین علت باز نشدن تصاویر در تلگرام شما است که در ادامه میتوانید روش هایی روتین برای حل این موضوع را مشاهده کنید.

باز نشدن عکس در تلگرام میتواند به سرعت اینترنت شما هم ربط داشته باشد و اونایی که میدونند اینترنت کندی دارند باید سرعتشونو بیشتر کنند و راه دیگه ای نیست ولی باز نشدن فایل ها در افرادی که اینترنت پرسرعت هم دارند مشکل ساز است و حتی با 4G هم دیر باز میشه یا اصلا بز نمیشه و به صورت یک پنجره خالی دیده میشود.

قدم اول : اول ببینید فضای کافی دارد اصلا یا نه و اگر حتی گوشی شما حافظه آزاد زیادی هم دارد به پوشه مدیریت فایل (فایل منیجر) گوشی خود بروید به صورت پیش فرض اطلاعت فایل های دریافتی در حافظه داخلی و در پوشه Telegram ذخیره میشود و میتوانید با ورود به این فولدر آهنگ ها ، فیلم ها و گیف و عکس و … را پاک کنید و یا به کامپیوتر یا جای دیگه منتقل کنید. همچنین میتوانید وارد تلگرامتان شوید سپس به منو و Settings بروید و Data and Storage را انتخاب کنید و در قسمت Disk and network usage گزینه اول یعنی Storage Usage را لمس کرده و Clear Cache کنید. در این قسمت میتوانید انتخاب کنید کدام فایلها پاک شوند و کدام پاک نشوند.

Screenshot 20170923 145412 بازنشدن عکس و فیلم تلگرام

قدم دوم : پاک کردن حافظه کش به احتمال زیاد مشکل شما را حل میکند. وارد دیتای تلگرام که در مسیر زیر است شوید

مسیر تلگرام اصلی = android/data/org.telegram.messenger

مسیر موبوگرام = android/data/com.hanista.mobogram

Screenshot 20170923 145253 بازنشدن عکس و فیلم تلگرام

سپس تمامی محتویات cache را با پوشه پاک کنید ( توجه کنید پاک کردن این پوشه با توجه به حجم آن ممکن است زمان زیادی ببرد پس صبور باشید و به هیچ وجه پیام ها و گروههای شما اصلا پاک نمیشود پس نگران نباشید)

اگر تلگرامتان را بروز نکردید حتما از این لینک بروزرسانی کنید

تذکر: با انجام کارهای بالا اگر همچنان با مشکل باز نشدن استیکر و عکس و … مواجه هستید به احتمال زیاد با ip ایران مشکل دارد که اگر مثلا به اینترنت وایفا وصل هستید ان را خاموش و از دیتای گوشی وصل شوید و برعکس، همچنین میتوانید با برنامه تغییر آی پی مشکل خود را حل کنید.

ری استارت گوشی و استفاده از یک اینترنت دیگر( آی اِس پی متفاوت) ابتدایی ترین روش موجود برای حل این معضل است!

در همین رابطه...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *