خرید بلیط قطار رجا از طریق تلگرام

raja robot telegram خرید بلیط قطار رجا از طریق تلگرام

ربات‌های تلگرام به دلیل سهولت در رابط کاربری و سرعت بسیار بالایشان یکی از بهترین مِتُدها برای خرید و فروش در کسب و کار اینترنتی است . در همین راستا مدتی است که شرکت حمل و نقل ریلی رجاء که ظیفه حمل مسافران با قطارهای مسافربری را دارد از این روش جذاب برای فروش و رزرو بلیط‌ها استفاده می‌کند.

شرکت حمل و نقل ریلی رجا اعلام کرد:

🔻در کنار روش‌هایی که پیش از این برای فروش بلیت قطار در اختیار داشته از این پس دو طرح جدید را نیز برای استفاده متقاضیان خرید بلیت قطار فراهم می‌کند.

🔻 این شرکت با توجه به این که تعداد کاربران شبکه اجتماعی تلگرام به حدود 12 میلیون نفر رسیده، این شرکت نسبت به راه‌اندازی ربات تلگرام خود اقدام کرده و این ربات قادر است با استفاده از تکنیک پرسش و پاسخ گام به گام و سرعت انتقال اطلاعات در سطحی بالا با کاربر ارتباط گرفته و فروش بلیت را نهایی کند.

🔻در کنار تلگرام رجا در یکی از پرکاربردترین اپلیکیشن‌های آسان پرداخت نیز امکانی برای خرید بلیت قطار به وجود آورده که متقاضیان می‌توانند با پیگیری تهیه و نصب این برنامه موبایلی خرید بلیت خود را از این طریق نهایی کند.

  • همچنین بخوانید »

مدیرعامل رجا همکاری با شرکت آسان پرداخت و استفاده از اپلیکیشن “آپ” را دیگر طرح جدید این شرکت برای سهولت در خرید بلیت بیان کرد و گفت: این نرم افزار کاربردی و رایگان با بیش از ۵ میلیون کاربر فعال، یکی از موفق ترین اپلیکیشن های تلفن همراه در ایران بوده که به عنوان شناخته شده ترین اپها در حوزه پرداخت در بین مردم عزیز کشورمان مبدل شده و خصوصاً این که رضایت چشم گیر کاربران را تاکنون را به همراه داشته است.

رجبی در خصوص چگونگی بهره گیری از “ربات تلگرام” برای خرید بلیت قطارهای رجا افزود: هموطنان می توانند با ثبت نشانی @RajaTicketBot در تلگرام خود، عضو این ربات تلگرام شده و برای تهیه بلیت قطارهای رجا اقدام کنند.

وی در خصوص اپلیکیشن “آپ” گفت: متقاضیان جدید عضویت در این سامانه با ارسال عدد یک توسط پیامک به شماره ۲۰۰۰۷۳۳ و نصب برنامه “آپ” در گوشی های تلفن همراه خود می توانند در کنار سایر اعضای فعلی این نرم افزار با انتخاب گزینه خرید بلیت قطار اقدام به تهیه بلیت کنند.

مدیرعامل رجا از مزیت های استفاده از اپلیکیشن “آپ” به: امکان استفاده از کیف پول در خرید بلیت قطار، امکان ذخیره کردن شماره کارت های شتاب جهت پرداخت های بعدی و امکان مشاهده سابقه خریدهای قبلی اشاره کرد و گفت: متقاضیان در هر دو روش جدید برای خرید بلیت قطارهای رجا امکان اتصال به سامانه ثبت احوال و خرید بلیت با کد ملی را داشته، ضمن این که با دریافت بلیت بارکد دار در تلگرام و ارائه آن می توانند سوار قطار شوند.

گفتنی است شرکت حمل و نقل ریلی رجا اولین شرکت حمل و نقلی ایران است که در استفاده از اپلیکیشن “آپ” و “ربات” تلگرامی پیشگام در توسعه روش های الکترونیکی و استفاده از شبکه های اجتماعی برای عرضه بلیت قطارهای خود می باشد.

در همین رابطه...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *